Zostań uczestnikiem

page2_img1

 

To był szczególny rok dla mleczarstwa, nie tylko w Polsce. Kryzys wywołany rosyjskim embargiem i pogłębiony nadprodukcją w skali całej Unii Europejskiej, spowodował gwałtowne załamanie rynku, w tym cen za skupowane mleko. Te wszystkie problemy, z którymi boryka się branża mleczarska wymagają mobilizacji i szukania nowych rozwiązań. Forum Spółdzielczości Mleczarskiej od lat jest najlepszym miejscem, w którym można podzielić się doświadczeniami i wymienić informacjami. W tym roku zaproszeni na naszą konferencję eksperci podzielą się z Państwem swoją wiedzą między innymi na temat sytuacji na polskim, europejskim i globalnym rynku mleka, BREXITu, umowy CETA, Wspólnej Polityk Rolnej czy nowych, perspektywicznych rynków zbytu z Afryki, Ameryki Południowej czy Bliskiego Wschodu.

Jestem przekonana, że Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przyczyni się do budowania i umacniania relacji biznesowych, wymiany poglądów oraz zaprezentowania Państwa firmy jako eksperta i partnera w tworzeniu nowych rozwiązań.

 

Formularz Rejestracyjny XV FSM

Oficjalna rejestracja przetwórców i producentów mleka rozpoczęła się. Firmy okołomleczarskie mogą uczestniczyć w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej wyłącznie w charakterze Partnera.

W celu dokonania rejestracji, zapraszamy do kontaktu pod adresem: info@old4.forum-mleczarskie.org