TUV SUD

tuv-sud

TÜV SÜD Polska działa na rynku od 1998 roku jako jeden z wielu oddziałów TÜV SÜD na świecie. Należymy do międzynarodowego koncernu TÜV SÜD AG, który od ponad 140 lat chroni ludzi, środowisko i własność przed niekorzystnymi skutkami technologii realizując kompleksowe usługi dla tych sektorów gospodarki w zakresie badań, inspekcji, certyfikacji, usług eksperckich oraz szkoleń.

Od wielu lat TÜV SÜD Polska wspiera firmy z branży spożywczej, zwiększając możliwości działania Polskich firm na nowych rynkach, dzięki naszej lokalnej obecności i międzynarodowym zatwierdzeniom. Realizujemy działania wspierające poprzez szeroki zakres procesów certyfikacyjnych opartych o wymagania GFSI (FSSC 22000, BRC Food, IFS Food), wsparciu w zakresie usług eksperckich (weryfikacja etykiet, inspekcje, kontrola załadunków, opinie techniczne i prawne, audity dostawców) oraz szeroki zakres szkoleń tematycznych.

Partnerstwo z TÜV SÜD Polska pozwalają skutecznie połączyć korzyści płynące ze znajomości rynku lokalnego z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pochodzącym z całego świata. Dzieląc się nim auditorzy, eksperci i rzeczoznawcy TÜV SÜD Polska przyczyniają się do poprawy funkcjonowania przedsiębiorstw, pozwalając uzyskać wymierne korzyści finansowe.